ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN

ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLANAnkara ili Çankaya İlçesi sınırları içerisinde; Anıttepe Mahallesinde bulunan ve aşağıda, mahallesi, ada, parsel...

ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN


Ankara ili Çankaya İlçesi sınırları içerisinde; Anıttepe Mahallesinde bulunan ve aşağıda, mahallesi, ada, parsel numarası belirtilen mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait taşınmazın; 03.01.2023 tarih ve 6 sayılı Meclis Kararına istinaden 2886 sayılı kanunun 36. maddesine göre ve 17.05.2023 tarih 304 sayılı Encümen Kararı ile kapalı teklif usulü(artırmalı), İhale satışı yapılacak olup; satış bedeli hesaplanan diğer vergi ve harçlar ile tüm giderler peşin olarak tahsil edilecektir.
1- İhale aşağıda belirtilen tarih ve saatte Zübeyde Hanım Mahallesi 657. Sokak No: 14’de bulunan Altındağ Belediye Başkanlık Binasında toplanan ENCÜMEN huzurunda yapılacaktır.
 2- Bu ihaleye ait şartname, Zübeyde Hanım Mahallesi 657. Sokak No: 14 Altındağ Belediye Başkanlık Binası 5. Katta bulunan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görülebilecek ve ihale 14 Haziran Çarşamba günü Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır. İhaleye katılabilmek için, 13 Haziran Salı günü saat 16:00’ya Geçici Teminat Mektubu verilecektir ya da Geçici Teminat bedeli yatırılacaktır.
 3- İhaleye katılma şartlarını yerine getirenler, en geç 14 Haziran Çarşamba günü saat 15:45’e kadar, Zübeyde Hanım Mahallesi 657. Sokak No: 14 Altındağ Belediye Başkanlık Binası 1. Katta bulunan Yazı İşleri Müdürlüğüne kapalı teklif zarfını teslim edecektir.
                   4- İhaleye girebilmek için isteklilerden şu şartlar aranır.
-Adı Soyadı
-Firma Ünvanı
-Adresi
-İmzalı Teklif Mektubu
-İmzalı Taşınmaz Mal Satış Şartnamesi
-İmzalı Yer Görme Belgesi
-Geçici teminat alındı makbuzu aslı veya 2886 sayılı kanuna uygun banka teminat mektubu
-İsteklilerin gerçek kişi olmaları halinde; nüfus kayıt örneği veya kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi
-İsteklinin gerçek kişi olması halinde T.C. vatandaşı olmak, tüzel kişi olması halinde ise T.C. kanunlarına göre Türkiye’de kurulmuş tüzel kişiliğe haiz olmak,
-İsteklilerin tüzel kişi olmaları halinde; idari merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya sicilin kayıtlı olduğu ticaret odasından alınan faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, şirket yetkilisi imza sirküsü veya şirketin ‘vekili’ olduğunu gösterir noter tasdikli vekaletname, vekalet ile temsil yetkisi alan temsilcinin noterden tasdikli imza beyannamesi, kimlik belgesi,
                   -İsteklilerin dernek, federasyon, konfederasyon, kooperatif veya vakıf olması halinde; resmi makamdan alınmış faaliyet belgesi, gayrimenkul alınmasına yönelik ihaleye katılınacağını belirtir, alınan noter onaylı genel kurur kararı, noter tasdikli temsilci yetkisi, temsilcinin noter tasdikli imza beyannamesi, kimlik belgesi.
 

MahallesiANITTEPE MAHALLESİ
Ada No:5472
Parsel No:9
Cadde/SokakGAZİ MUSTAFA KEMAL BULVARI
MevkiiANITTEPE MEVKİİ
Taşınmazın NiteliğiKAGİR APARTMAN VE ARSASI
Taşınmaz Tapu BilgileriARSA: 797,00 m² / Hisse Oranı: TAM
Yapı Alanı4115,00 m²
Kat Adedi2 BODRUM + ZEMİN + 7 NORMAL KAT
Satış Muhammen Bedeli40.000.000,00-TL (Kırkmilyon-TL)
Geçici Teminat Bedeli1.200.000,00-TL (Birmilyonikiyüzbin-TL)
KDV Bedeli%18 KDV
İhale Tarihi14.06.2023
İhale Saati16:10


 

#ilangovtr

Basın No ILN01833994

29 May 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.