IŞIK KAYNAĞI VE LABORATUVAR TİPİ BUZDOLABI SATIN ALINACAKTIR

IŞIK KAYNAĞI VE LABORATUVAR TİPİ BUZDOLABI SATIN ALINACAKTIRİÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜIşık Kaynağı ve Laboratuvar Tipi Buzdolabı mal a...

IŞIK KAYNAĞI VE LABORATUVAR TİPİ BUZDOLABI SATIN ALINACAKTIR
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ


Işık Kaynağı ve Laboratuvar Tipi Buzdolabı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/512347

 

1-İdarenin
a) Adı:İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:Ayrancı Mah. Dikmen Cad. No:11 06540 Ayrancı ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası:3124623912 - 3124288117
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Işık Kaynağı ve Laboratuvar Tipi Buzdolabı
b) Niteliği, türü ve miktarı:2 Kısım Işık Kaynağı ve Laboratuvar Tipi Buzdolabı (1. Kısım Çok Dalga Boylu Işık Kaynağı 15 adet, 2. Kısım Laboratuvar Tipi Buzdolabı 10 adet)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Tüm kısımlar Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığının Gölbaşı Yerleşkesinde bulunan depolarına teslim edilecektir.
ç) Süresi/teslim tarihi:1. Kısım Çok Dalga Boylu Işık Kaynağı için sözleşmenin noter tarafından tescil edildiği tarihi izleyen 120 (yüzyirmi) takvim günü içerisinde, 2. Kısım Laboratuvar Tipi Buzdolabı için sözleşmenin noter tarafından tescil edildiği tarihi izleyen 60 (altmış) takvim günü içerisinde tek parti halinde teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin noter tarafından tescil edildiği tarihi izleyen gün


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:22.06.2023 - 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Emniyet Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı 4 Nolu Satın Alma Şube Müdürlüğü Ayrancı Mah. Dikmen Cad. No:11 O Blok Kat:2 Oda No: 6 Çankaya/ANKARA


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

ILN01837339
 

#ilangovtr

Basın No ILN01837339

31 May 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.