İLANEN TEBLİGAT

İLANEN TEBLİGAT1- Tebliğ Çıkarma Merci                                : Çankaya Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman                                      ...

İLANEN TEBLİGAT


1- Tebliğ Çıkarma Merci                                : Çankaya Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman  
                                                                          Müdürlüğü                                
2- Tebliğ Olunacak Firma Adı ve Adresi       : Ank06 Elektirk Gıd Temizlik İnşaat Metal Hırdavat Hazır Beton Pazarlama Ltd. Şti . (Cumhuriyet V.D.-0701104495)  Bayraktar Mah. Koza 1 Cad. Sağıroğlu Apt. No:138 Kapı No:9 Çankaya/ANKARA
3- Tebliğ Olunacak Evrakın Özeti                  : İzlenebilirlik ve Şahit Numune Kullanım Hakkı

4- Tebliğin Konusu                          : Fatih  İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Gıda Kontrol Görevlileri tarafından 07.06.2023 tarihinde Zeyrek Mah. İtfaiye Cad. No:25/A Fatih /İSTANBUL adresindeki Fatih Gıda-Ali NAYMAN yapılan resmi kontrol sırasında Selçuklu Mah. Sultan Murat Cad. No:8/2 Aziziye/ERZURUM adresinde faaliyet gösteren işletmeniz tarafından üretilen "Yörsan Tereyağ (STT: 01.10.2023, PNO: 094)" ürününden numune alınmıştır. Yaptırılan analizler neticesinde; bahse konu ürünün 'Bitkisel Yağ' içeriği bakımından ilk analiz sonucunun Türk Gıda Kodeksi Peynir Tebliğine uygun olmadığı tespit edilmiş olup şahit numune itiraz hakkınız konusunda bilgilendirilmeniz gerekmektedir.
Çankaya İlçe Müdürlüğü Gıda Kontrol Görevlileri tarafından 01.08.2023 tarihinde yukarıda belirtilen adresinize gerçekleştirilen resmi kontrol ve denetim sonucunda, işletmenizin sanal ofis merkezi olduğu ilgili işletme ile sözleşmenizin sona erdiği ve faaliyetinize son verdiği beyan edilmiştir.
‘Yörsan Tereyağ’ ürününde geriye dönük izlenebilirliğin tam olarak sağlanması amacıyla ürüne ait fatura vb. gerekli belgelerin tarafımıza sunulması; izlenebilirliğinin sağlanamaması halinde analiz sonucuna itiraz hakkınız mevcut olup, itiraz hakkınızı kullanmak istediğiniz takdirde bu yazının tarafınıza tebliğinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde, işyeri yetkililerince imzalanmış, kaşelenmiş, işyeri ünvan ve adresinin ve şahit numune hakkının kullanılmak istenildiğinin açık bir ifade ile belirtildiği bir dilekçe ile İlçe Müdürlüğümüze başvurmanız gerekmektedir. İzlenebilirlik sağlanamaması veya şahit numune hakkının kullanılmaması durumunda ilk analiz sonucu esas alınacak ve işyeriniz hakkında 5996 sayılı Kanun gereğince yasal işlem uygulanacaktır.
            Bu nedenle 7201 sayılı Tebligat Kanununun 28. ve müteakip maddeleri ile Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmeliğin 52. maddesi uyarınca, bu ilanen tebligat son yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün sonunda tebligatın muhatabına tebliğ edilmiş sayılacağı hususu ilanen tebliğ olunur.                                

#ilangovtr

Basın No ILN01994545

04 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.