BİYOSİDAL ÜRÜN ALINACAKTIR

BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI SİNCAN BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜBiyosidal Ürün Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine gö...

BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI
SİNCAN BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Biyosidal Ürün Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN:2024/356460
1-İdarenin
a) Adı:SİNCAN BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. No: 7 06930 SİNCAN/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası:3122711269 - 3122711272
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP
2-İhale konusu mal alımın
a) Adı      :Biyosidal Ürün Alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı     :              
Biyolojik larvasit 500 kg , Karasinek larvasit 175 kg , Karasinek insektisiti 800 lt , Sivrisinek insektisiti 2000 lt , Meskun Mahal Dışı karasinek insektisiti 200 lt , Hamamböceği insektisiti 225 lt , Kapalı alan sivrisinek insektisiti 250 lt , Rodentisit 400 kg , Hamamböceği jel insektisiti 175 adet
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Sincan Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü
ç) Süresi/teslim tarihi:İşe başlama tarihinden itibaren 30 gün içerisinde malların tamamı idareye teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalanmasından itibaren
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati              :16.04.2024 - 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. no:7 Sincan Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Müd. Kat:1 Sincan/ANKARA
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:
1-Ürünlerin Sağlık Bakanlığı tarafından Halk Sağlığı alanında kullanılmak üzere ruhsatlandırılmış veya anılan bakanlık tarafından ithaline izin veriilmiş olmalı
2-Ürünlerin etken maddesi Zararlı Madde ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bigi Formlarının hazırlanması hakkında yönetmelik (13.12.2014 - 29204 sayılı resmi gazete ) ve 91/155/ECC ve Tehlikeli Maddeler ve Formu (MSDS) belgelerinin aslı veya noter tasdikli müstahzarlara ilişkin Güvenlik Bilgi Formlarının hazırlanması ve dağıtılması Hakkında Yönetmelik (26/15/2008-27092 Mük.) uyarınca Güvenlik Bilgi Sureti
3-Ürünlerin Sağlık Bakanlığından onaylı Biyosidal Ürün Ruhsatı ve Türkçe etiket örneklerinin asılları veya noter tasdikli sureti
4-Ruhsat sahibi firma veya ruhsat sahibi tarafından yetkilendirilmiş distribütör tarafından ihale yılına ait satış yetki belgesi aslı veya noter tasdikli sureti
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.
 

#ilangovtr

Basın No ILN02003888

18 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.