KURU AKÜ ALINACAKTIR

HASTANEMİZ ENEL MARKA GÜÇ KAYNAKLARININ AKÜLERİNİN ÖMRÜNÜ TÜKETMESİ NEDENİYLE 12V/100 AH BAKIMSIZ KURU AKÜ ALIMI İHALESİDEVLET HASTANESİ-KAHRAMANKAZAN...

HASTANEMİZ ENEL MARKA GÜÇ KAYNAKLARININ AKÜLERİNİN ÖMRÜNÜ TÜKETMESİ NEDENİYLE 12V/100 AH BAKIMSIZ KURU AKÜ ALIMI İHALESİ
DEVLET HASTANESİ-KAHRAMANKAZAN SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI


Hastanemiz Enel Marka Güç Kaynaklarının akülerinin ömrünü tüketmesi nedeniyle 12V/100 Ah Bakımsız Kuru Akü Alımı İhalesi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/409810

 

1-İdarenin
a) Adı:DEVLET HASTANESİ-KAHRAMANKAZAN SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:Atatürk Mah. Osmanlı Caddesi No:34 06980 KAHRAMANKAZAN/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası:3128141414 - 3128141425
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Hastanemiz Enel Marka Güç Kaynaklarının akülerinin ömrünü tüketmesi nedeniyle 12V/100 Ah Bakımsız Kuru Akü Alımı İhalesi
b) Niteliği, türü ve miktarı:UPS AKÜ ( 12V/100 AH BAKIMSIZ KURU AKÜ) 368 ADET
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Kahramankazan Devlet Hastanesi
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşmenin imzalanmasına müteakip 20 (yirmi) gün içerisinde kurulum yapılarak çalışır durumda mal teslimi yapılacaktır .
d) İşe başlama tarihi:10/05/2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:15.04.2024 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Kahramankazan Devlet Hastane Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
İstekliler, 12V/100 AH Bakımsız Kuru Akü teknik özelliklerini içeren dokümanı yeterlilik bilgileri tablosunda beyan edecekler ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunacaklardır. 
4.3.2. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:
Belge AdıAçıklama
TSE Hizmet Yeri Yeterlilik BelgesiTSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi
Eurobat belgesiEurobat belgesi
Akümülatör yetkili toplayıcı belgesiAkümülatör yetkili toplayıcı belgesi
UL belgesiÜrünlerin güvenlik standartlarına uygunluğunu belgeleyen belge

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02010188

29 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.