BASILI EVRAK VE MEFRUŞAT SATIN ALINACAKTIR

BASILI EVRAK VE MEFRUŞAT SATIN ALINACAKTIR ANKARA ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ2024 YILI 89 KALEM BASILI EVRAK VE MEFRUŞAT ( BOX GÖ...

BASILI EVRAK VE MEFRUŞAT SATIN ALINACAKTIR
ANKARA ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

2024 YILI 89 KALEM BASILI EVRAK VE MEFRUŞAT ( BOX GÖMLEĞİ -KETEN YEŞİL KUMAŞ) MALZEMELERİ ALIMI İHALESİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN                 : 2024/395312
1-İdarenin       : ANKARA ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE
ARAŞTIRMA HASTANESİ
b) Adresi         : Kuşcağız Mah. Sanatoryum Cad. No: 271
Keçiören/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    : 0312 356 90 00-2018
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve          : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ e-imza kullanılarak indirilebileceği
 internet sayfası
2-İhale konusu mal alımın
a) Adı : 2024 YILI 89 KALEM BASILI EVRAK VE MEFRUŞAT (BOX GÖMLEĞİ -KETEN YEŞİL KUMAŞ) MALZEMELERİ ALIMI İHALESİ
b) Niteliği, türü ve miktarı  : 2024 Yılı 89 Kalem Basılı Evrak Ve Mefruşat ( Box Gömleği -Keten Yeşil Kumaş) Malzemeleri Alımı Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer     : Hastanemiz Genel Sarf Deposu
ç) Süresi/teslim tarihi                          : Sözleşme imzalandıktan sonra hastane ihtiyacına binaen belli aralıklarda yazılı siparişlerle sözleşme süresinin sonuna kadar teslimat yapılacaktır. Sipariş edilen mal İlgili depo tarafından verilen süre içerisinde Hastanemiz Genel Sarf Depo birimine teslim edilecektir. Sipariş formunda herhangi bir süre belirtilmedi ise en geç 20 (Yirmi) gün içinde Hastanemiz Genel Sarf Depo birimine teslim edilecektir. Ancak bu süre 30/11/2024 tarihini geçmeyecektir Yüklenici, İdarenin yazılı siparişini beklemeden sözleşmenin son gününde kalan malzemeleri teslim etmek zorundadır.
d) İşe başlama tarihi  : Sözleşmenin imzalanmasına mütakip işe başlanılacaktır   
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati    : 24.04.2024 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): Hastanemiz Ana Yerleşke Binası Fatih Toplantı Salonu
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
İsteklilerden teklif ettikleri ürün/ürünler ile ilgili numune ihale sonrası avantajlı teklif sırasına göre gerek görülmesi halinde EKAP üzerinden yapılacak tebligat ile istenecektir. İstenen numune/numuneler ile birlikte her kalem için iki  nüsha düzenlenmiş numune teslim formu Genel sarf depoya teslim edilecektir.
Numuneler, her kalem için ayrı ayrı paketlenmiş, paketlerin üzerinde;
İhalenin Adı, İhale Numarası, İhale Kalem Sıra No,  ve Firma Adı belirtilecektir.
Numunelerin yukarıda belirtilen hususlara uygun olarak teslim edilmemesi durumunda numune verilmediği kabul edilecek ve ilgili kaleme istekli tarafından verilen teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN02012509

03 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.