İNGİLTERE'DE YERİNDE DİL EĞİTİMİ HİZMETİ ALINACAKTIR

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİ BAŞKANLIĞI FAKÜLTE HA...

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI


JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİ BAŞKANLIĞI FAKÜLTE HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN İNGİLTERE'DE YERİNDE DİL EĞİTİMİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN          :               2024/446014
1-İdarenin
a) Adı      :               JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
b) Adresi :               Ahlatlıbel Mah. Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Bul. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı 06810 BEYTEPE ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası   :3124644552-4525 - 3124644342
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası :               https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu hizmet alımın
a) Adı      :               JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİ BAŞKANLIĞI FAKÜLTE HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN İNGİLTERE'DE YERİNDE DİL EĞİTİMİ
b) Niteliği, türü ve miktarı       :              
(10) Öğrenci ve (1) eğitim koordinatörünün Eğitim süreci 21 (dahil) Temmuz 2024 - 10 (dahil) Ağustos 2024 tarihleri arasında toplam üç hafta olacak şekilde İngiltere'ye ve İngiltere'den Türkiye'ye ulaşımları hava yolu ile sağlanacak ve ulaşım ücretleri yüklenici firma tarafından karşılanacaktır.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer          :İNGİLTERE (AYRINTISI TEKNİK İSTEK, EVSAF VE ÖZELLİKLERDE BELİRTİLMİŞTİR.
ç) Süresi/teslim tarihi             :İşe başlama tarihi 21.07.2024, işin bitiş tarihi 10.08.2024
d) İşe başlama tarihi              :21.07.2024

3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati :07.05.2024 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)        :JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI BEYTEPE/ÇANKAYA/ANKARA
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02019830

22 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.