GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR

GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Kışlık İş Elbiseleri, Sweatshirt ve İş Ayakkabıları mal alımı 4...

GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ


Kışlık İş Elbiseleri, Sweatshirt ve İş Ayakkabıları mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/596026

 

1-İdarenin
a) Adı:TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:Mithatpaşa Cad. No:14 06100 Yenişehir ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası:(0312) 458 55 00 - (0312) 458 57 70 - (0312) 458 58 00-01
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Kışlık İş Elbiseleri, Sweatshirt ve İş Ayakkabıları
b) Niteliği, türü ve miktarı:Muhtelif özelliklerde toplam 4.908 takım iş elbisesi, 4.906 adet sweatshirt ve muhtelif özelliklerde toplam 4.934 çift iş ayakkabısı.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Ağrı Şeker Fabrikası, Ankara Şeker Fabrikası, Burdur Şeker Fabrikası, Çarşamba Şeker Fabrikası, Elazığ Şeker Fabrikası, Erciş Şeker Fabrikası, Ereğli Şeker Fabrikası, Eskişehir Şeker Fabrikası, Ilgın Şeker Fabrikası, Kars Şeker Fabrikası, Kastamonu Şeker Fabrikası, Malatya Şeker Fabrikası, Susurluk Şeker Fabrikası, Uşak Şeker Fabrikası, Yozgat Şeker Fabrikası, EMAF (Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası Ankara), Şeker Enstitüsü (Ankara), Ankara Makine Fabrikası, Turhal Makine Fabrikası, Eskişehir Makine Fabrikası.
ç) Süresi/teslim tarihi:Yüklenici, sözleşme konusu Kışlık İş Elbiseleri, sweatshirt ve İş Ayakkabılarını genel üretim izin yazısının tebliğ tarihini izleyen 30 (otuz) iş günü içerisinde İdarenin ihtiyaç sahibi fabrikalarına teslim edecektir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalanmasını izleyen ilk iş günüdür.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:06.06.2024 - 14:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):T. Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü 3. Kat Toplantı Salonu Mithatpaşa Cad. No:14 06100 Yenişehir Çankaya/Ankara


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 30 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.
4.3.2. Yetkili satıcılığı veya imalatçılığı gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
a) İmalatçı ise imalatçı olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
b) Yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
c) Türkiye’de serbest bölgelerde faaliyet gösteriyor ise yukarıdaki belgelerde belirtilen serbest bölge faliyet belgesine ilişkin bilgiler.
İsteklilerin yukarıda sayılan bilgilerden, kendi durumuna uygun bilgi veya bilgileri belirten isteklilerin yeterlik bilgileri tablosu uygun kabul edilir. İsteklinin imalatçı olduğu aşağıdaki belgelerdeki bilgiler ile tevsik edilir.
İmalat Yeterlilik Belgesi
İsteklinin Üretici veya İmalatçı Olduğunu Gösteren Belgeler
Kapasite Raporu
Sanayi Sicil Belgesi
Yerli Malı Belgesi veya Teknolojik Ürün Belgesi
Yetkili Satıcı Belgesi
Yetkili Temsilci Belgesi
4.3.3.
4.3.3.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:
AT Tipi İnceleme Belgesi
Test Raporu

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.
Her türlü iş elbisesi ve/veya tişört/sweatshirt ve/veya iş ayakkabısı imalat ve/veya satışı.  


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN02031302

15 May 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haymana Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haymana Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haymana Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haymana Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.